Małanka 2018 we Wrocławiu + Błahodarna Lemkiwska Paczka

Pragnę przekazać serdeczne podziękowania dla organizatorów i uczestników dwóch niezwykłych akcji charytatywnych, tj. „Błahodarna Lemkiwska Paczka” i „Małanka 2018 – Wrocław”.
Chciałabym zaznaczyć, że pomoc w ramach „Błahodarnoj Lemkiwskoj Paczky” otrzymałam już nie pierwszy raz. Bardzo mi miło, że ofiarodawcy pomimo natłoku codziennych spraw, pamiętają o istnieniu chorych i potrzebujących. To bardzo szlachetne! Serdecznie dziękuję za gorące serca, z głębi których płynie bezinteresowna pomoc.
Druga akcja przywołała wspomnienie Łemkowskiej Zabawy w Szprotawie z 2011 r. Wtedy tak samo jak podczas Małanki we Wrocławiu, organizatorzy sprzedawali czekolady, a utarg z ich sprzedaży przeznaczyli na moją rehabilitację. Dziękuję bardzo pomysłodawcom tej akcji za pamięć i chęć pomocy, a uczestnikom zabawy za zakup czekolad. Jestem bardzo wdzięczna za Waszą życzliwość.
Dzięki takim inicjatywom czuję Wasze wsparcie zarówno duchowe jak i finansowe. Jest mi to bardzo potrzebne w dalszej walce o odzyskanie sprawności. Wielkie dzięki za „dar gorącego serca”!

Comments are closed.